На головну > Новини > У Трускавці з’явився новий футбольний майданчик зі штучним покриттям

У Трускавці з’явився новий футбольний майданчик зі штучним покриттям

21 Червень 2018

Сьогодні, 21 червня, у м. Трускавець на території середньої загальноосвітньої школи №1, відбулось урочисте відкриття майданчика, реконструйованого в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

Серед почесних гостей були: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, начальник відділу молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, директор середньої загальноосвітньої школи №1 міста Трускавець Володимир Щигель, начальник відділу освіти Трускавецької міської ради Орест Лобик.

Нагадаємо, 13 червня, у селі Пеняки Бродівського району було також відкрито майданчик зі штучним покриттям, за програмою будівництва футбольних полів.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту