На головну > Новини > Пустомитівщина приймає відкритий кубок Львівської області з екстремального ендуро «Драйв Родео»

21 Червень 2018

23-24 червня 2018 року на території кар’єру поблизу с. Виннички Пустомитівського району Львівської області стартуватиме відкритий кубок Львівської області з екстремального ендуро «Драйв Родео».

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, федерації мотоциклетного спорту України, львівського обласного осередку ФМСУ та за сприяння  управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Головний суддя змагань – Богдан Бацик (м. Львів).

Урочисте відкриття змагань відбудеться 24 червня 2018 року о 12.00 год.

У змаганнях на Львівщині візьмуть участь близько 100 кращих спортсменів-мотоциклістів України – представників Київської, Одеської, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Вінницької, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та м. Києва.

На гонщиків чекає нелегка, динамічна траса з великою кількістю поворотів та перепадів висот.

Довідково.

Ендуро (лат. Indurare– винести, витримати, витерпіти) –дисципліна мотоспорту і велоспорту, змагання в якій проходять на дорогах з різним покриттям і по пересіченій місцевості з дотриманням заданого графіку руху на великі відстані протягом декількох днів.

Для даної дисципліни використовують відповідну спортивну мотоциклетну (велосипедну) техніку. Крім змагання на регулярність руху в ендуро включено виконання в найкоротший час умов додаткових змагань.