На головну > Новини > На Львівщині розпочався Чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікової групи «С»

19 Червень 2018

19 червня на території басейну Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України,   що Львові на вулиці Клепарівській, 39-А, стартував Чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікової групи «С».

З вітальним словом до учасників змагань звернувся начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, який побажав юним спортсменам впевненості та віри у свої сили.

Також були присутні: голова Федерації Львівської області зі стрибків у воду Олександр Бублик та директор СДЮШОР «Олімп-Л» Роман Щирба.

У чемпіонаті беруть участь спортсмени віком від 12 до 13 років, які представлені командами Запорізької, Дніпропетровської, Львівської, Донецької, Харківської областей та м. Києва.

Чемпіонат триватиме на теренах Львівщини до 22 червня.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту