На головну > Новини > Визначилися кращі команди з пляжного волейболу за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018

19 Червень 2018

16-17 червня 2018 року з метою популяризації та подальшого розвитку пляжного волейболу,   пропаганди здорового способу життя, залучення різних груп населення Львівщини до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів у місті Стрию відбулися змагання з пляжного волейболу за програмою XXVIIСпортивних Ігор Львівщини.

Змагання відбулися на якісно підготованих майданчиках на міському пляжі міста Стрия. Змагалися учасники категорії «Дорослі» (2000 р.н. та старші)за участю збірних команд районів області та міст обласного значення. Загалом взяло участь 21 чоловічих та 18 жіночих команд.

Цікавий спортивний захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу молоді та спорту Стрийської міської ради.

Серед команд чоловіків місця розподілились так: перемогу здобула команда Кам’янка-Бузького району, 2 місце посіла команда з Борислава, а 3 місце виборола збірна Солонківської об’єднаної територіальної громади.

Серед жіночих команд «золото» здобула команда Франківського району міста Львова, на другу сходинку п’єдесталу піднялися представниці міста Червонограда, а третє місце посіли волейболістки зі Старосамбірського району.

Команди переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наталія Романко, обласний центр «Спорт для всіх»