На головну > Новини > Комплект нагород чемпіонату України зі стрільби з лука 2018 року здобули Львівські лучники

18 Червень 2018

Цьогоріч в Черкасах зібралась уся еліта стрільби з лука, де 13-18 червня 2018 року, вирішувалась доля чемпіонату України серед дорослих спортсменів.

Сенсаційну та впевнену перемогу серед чоловіків здобув львів'янин, майстер спорту Борис Букатевич (СДЮШОР «Електрон»), 2 місце посів юний харків'янин Леонід Дікань,  3 місце також за харків'янином – Валерієм Мамонтовим.

Серед жінок кращою стала – Дарія Павліченко з Харкова, 2 місце у львів'янки, майстра спорту міжнародного класу Соломії Гнип (ЗСУ, Львівське училище фізичної культури), 3 місце у юної львів'янки, чинної чемпіонки України серед юніорів, майстра спорту Жанни Наумової (ЗСУ, Львівське училище фізичної культури).

Бронзові нагороди серед змішаних команд здобув тандем львівських лучників – заслужений майстер спорту Вероніка Марченко (ЗСУ, Школа вищої спортивної майстерності) та заслужений майстер спорту Маркіян Івашко (Динамо, Школа вищої спортивної майстерності).

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом, зичимо й надалі перемог та рекордів.

Владлен Новаковський- провідний тренер штатної збірної  команди України

зі стрільби з лука