На головну > Новини > У Львівському обласному лікарсько-фізкультурному диспансері відбулось урочисте засідання до Дня медичного працівника


У Львівському обласному лікарсько-фізкультурному диспансері відбулось урочисте засідання до Дня медичного працівника


15 Червень 2018


У п’ятницю, 15 червня, у Львівському обласному лікарсько-фізкультурного диспансері відбулось урочисте засідання з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

 

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як завітав на урочисте засідання, зустрівся з головним лікарем обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степаном Середою, обговорив питання подальшої спільної роботи танагородив медиків дипломами за багаторічну плідну працю з пропаганди спорту і здорового способу життя та з нагоди Дня медичного працівника. Подякував за дбайливе піклування про здоров’я спортсменів та медичний супровід фізкультурно-спортивних заходів, що відбуваються на Львівщині. Побажав успіхів та міцного здоров’я усім присутнім.

 

Нагадаємо, щорічно, у третю неділю червня в Україні відзначають професійне свято – День медичного працівника. Цього року свято припадає на 17 червня. 

 

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту