На головну > Новини > Відбулась галузева скайп-нарада щодо будівництва спортивних майданчиків та проведення Олімпійського дня

14 Червень 2018

Сьогодні під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Романа Хім'яка відбулась чергова галузева скайп-нарада.

У нараді брали участь керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міствиконкомів міст обласного значення, відділення НОК України у Львівській області, центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Відповідно до порядку денного обговорено питання про стан реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році та підготовку до проведення спортивно-масових заходів з нагоди святкування Дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету («Олімпійський день-2018»).

За підсумками наради визначено відповідні доручення.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту