На головну > Новини > Працівники управління фізичної культури та спорту вдосконалювали знання з питань реєстрації нормативно-правових актів

14 Червень 2018

У Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області, 13 червня, відбулась семінар-нарада з питань реєстрації нормативно-правових актів.

Серед учасників семінару були представники юридичних служб Львівської обласної, районних державних адміністрацій та відповідальні особи структурних підрозділів обласної державної адміністрації з питань дотримання чинного законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Також у заході брали участь двоє представників управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації – Зоряна Дубінська та Романа Пушкарик.

Керівник представництва Державної регуляторної служби України у Львівській області Тарас Медвецький, закцентував увагу учасників на особливостях підготовки та погодження регуляторних нормативно-правових актів.

Щодо правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО! розповів начальник Управління реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти Тарас Ілечко. В результаті визначено шляхи співпраці із органами місцевої влади для реалізації проекту у містах і районах Львівщини.