На головну > Новини > Чотири львівські лучники поповнили склад збірної України на участь у чемпіонаті Європи зі стрільби з лука серед юнаків


Чотири львівські лучники поповнили склад збірної України на участь у чемпіонаті Європи зі стрільби з лука серед юнаків


14 Червень 2018


На чернівецькому стадіоні «Буковина», 11 червня, завершився чемпіонат України зі стрільби з лука серед юнаків 2001-2003 р.н.,   юнаків 2004 р.н. та молодших. 

 

Чемпіонат був одним з етапів відбору  кандидатів до складу молодіжної збірної команди України, що братиме участь в подальшій підготовці та боротьбі за право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи серед юніорів та кадетів, який відбудеться вже незабаром, 26 червня – 1 липня, в грецькому місті Пафос.

 

За результатами цього чемпіонату України та попередніх рейтингових етапів відбору, визначено кращих юних представників лучного спорту  України – по 3 спортсмени серед юнаків та дівчат основного складу та по 1-му запасному спортсмену.

 

Національну збірну команду України зі стрільби з лука серед юнаків на Європейській першості представлятимуть такі спортсмени:

 

Дівчата:

1. Дідич Орися (Львівська)

2. Ілляш Варвара (Львівська)

 

Аріфова Людмила (Чернівецька)

Булах Єва (Львівська)

 

Юнаки:

1.Панциру Олександр (Львівська)

2. Федорук Назар (Львівська)

3.Овчинніков Артем (Сумська)

 

Запасні:

Каменський Володимир (Харківська)

 

Доля третьої квоти серед дівчат вирішиться за результатми чемпіонату України серед дорослих спортсменів, зокрема, між спортсменками Аріфовою Людмилою з Чернівців та Булах Євою зі Львова.

 

Згодом  на спортсменів очікує заключний підготовчий навчально-тренувальний збір  до  участі у чемпіонаті Європи.

 

 

Владлен Новаковський- провідний тренер штатної

збірної  команди України зі стрільби з лука