На головну > Новини > Незабаром розпочнуться обласні змагання за звання «Краще спортивне село Львівщини 2018 року»

13 Червень 2018

23 червня 2018 року відбудуться обласні спортивні змагання серед команд сільських, селищних рад - Краще спортивне село Львівщини 2018 року,   присвячені Дню Конституції України. Ці популярні змагання представників сільського спорту Львівщини відбудуться за підтримки Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у с. Солонка Пустомитівського району.

Урочиста церемонія відкриття змагань розпочнеться у приміщенні місцевого будинку «Просвіти» об 11 годині.

У рамках заходу відбудуться змагання з волейболу (серед чоловіків та жінок), міні-футболу, тенісу настільного, шахів, шашок, гирьового спорту.

Організатори сподіваються, що ці щорічні спортивні змагання серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село Львівщини 2018 року» сприятимуть розвитку і популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення, залученню до регулярних занять в оздоровчих групах і спортивних секціях, впровадження фізичної культури та спорту у повсякденний побут мешканців сільської місцевості, використанню фізкультурно-спортивних заходів для зміцнення здоров’я людей та профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Ольга Любичанківська, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА