На головну > Новини > Незабаром розпочнуться обласні змагання за звання «Краще спортивне село Львівщини 2018 року»


Незабаром розпочнуться обласні змагання за звання «Краще спортивне село Львівщини 2018 року»


13 Червень 2018


23 червня 2018 року відбудуться обласні спортивні змагання серед команд сільських, селищних рад - Краще спортивне село Львівщини 2018 року,   присвячені Дню Конституції України. Ці популярні змагання представників сільського спорту Львівщини відбудуться за підтримки Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у с. Солонка Пустомитівського району.

 

Урочиста церемонія відкриття змагань розпочнеться у приміщенні місцевого будинку «Просвіти» об 11 годині.


У рамках заходу відбудуться змагання з волейболу (серед чоловіків та жінок), міні-футболу, тенісу настільного, шахів, шашок, гирьового спорту.

 

Організатори сподіваються, що ці щорічні спортивні змагання серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село Львівщини 2018 року» сприятимуть розвитку і популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення, залученню до регулярних занять в оздоровчих групах і спортивних секціях, впровадження фізичної культури та спорту у повсякденний побут мешканців сільської місцевості, використанню фізкультурно-спортивних заходів для зміцнення здоров’я людей та профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

 

Ольга Любичанківська, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА