На головну > Новини > На Жовківщині перевірено стан будівництва спортивних майданчиків та футбольних полів

12 Червень 2018

Сьогодні, 12 червня, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Роман Хім’як  здійснив робочий виїзд щодо перевірки стану будівництва спортивних майданчиків у Жовківському районі.

Під час перевірки були присутні: завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА Ольга Калиновська, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич, секретар міської ради м. Рава Руська Володимир Кожушко, сільський голова с. Великий Дорошів Василь Кирилюк.

Спочатку було перевірено стан завершення робіт щодо будівництва універсального спортивного комплексу в місті Жовква на вулиці Героїв УПА за програмою ДФРР 2017 року. Опісля, здійснено перевірку виконання робіт у м. Рава-Руська щодо будівництва майданчика зі штучним покриттям та у с. Великий Дорошів – майданчика з тренажерним обладнанням, за обласною програмою «Спортивний майданчик»на 2017- 2021 роки.

Також у селі Малехів оглянуто футбольний майданчик зі штучним покриттям, будівництво якого реалізується в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

Наприкінці зустрічі сторони окреслили плани на майбутнє щодо своєчасного виконання запланованих робіт на об’єктах.

Нагадаємо, нещодавно під час сесії Львівської обласної ради депутати підтримали пропозицію управління фізичної культури та спортущодо дофінансування обласної програми «Спортивний майданчик» на 4,5 мільйони гривень.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту