На головну > Новини > На Львівщині підведено підсумки чемпіонату з легкої атлетики серед дорослих та молоді

12 Червень 2018

8 – 9 червня 2018 року на львівському стадіоні обласної організації ФСТ «Динамо» України відбувся чемпіонат Львівської області з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

Організаторами змагань виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та федерація легкої атлетики Львівської області. Суддівство змагань здійснював Руслан Павлось (Львів).

Під час чемпіонату кращі легкоатлети Львівщини змагались у таких видах програми: біг на дистанціях 100 м, 110 м з бар’єрами, 200 м, 400 м, 400 м з бар’єрами, 800 м, 1500 м, 3000 м, 5 000 м, естафети 4х100 м та 4х400 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину, потрійний стрибок, штовхання ядра, метання диску та метання спису.

Серед учасників змагань були команди, які представляли Львів, Червоноград, Дрогобич, Буськ, Сокаль. Також були учасники з інших регіонів України. Зокрема, з Луцька, Івано-Франківська, Тернополя та Мукачевого. Загалом у чемпіонаті брали участь майже 200 учасників.

У командному заліку перемогу виборола ДЮСШ-2 (м. Львів).

Детальніше з результатами чемпіонату можна ознайомитися на сайті Федерації легкої атлетики Львівської області: