На головну > Новини > Визначилися переможці змагань з баскетболу 3 х 3 за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018

11 Червень 2018

Цими вихідними, 9-10 червня 2018 року, відбулися змагання з баскетболу 3 х 3 у рамках обласних комплексних змагань за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини.   Захід організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з Миколаївською райдержадміністрацією.

На відкритих майданчиках спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» у місті Миколаєві змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Загалом у баскетбольних змаганнях взяли участь понад 100 осіб, сформованих у 27 команд: 20 чоловічих та 7 жіночих команд (з них – 14 збірних команд районів області, 4 команд з міст обласного значення та 2 команди ОТГ).

«Золоті» медалі вибороли команди міста Самбора як серед чоловіків так і серед жінок. На другу сходинку п’єдесталу піднялися команди Золочівського району серед чоловіків та Сокальського району серед жінок, а на третьому місці опинилися збірні команди Сокальського району серед чоловіків та Пустомитівського району серед жінок.

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Загальна підсумкова турнірна таблиця результатів

баскетбольних змагань 3 х 3

Сколівський район

Старосамбірський район