На головну > Новини > Визначилися переможці змагань з баскетболу 3 х 3 за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018


Визначилися переможці змагань з баскетболу 3 х 3 за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018


11 Червень 2018


Цими вихідними, 9-10 червня 2018 року, відбулися змагання з баскетболу 3 х 3 у рамках обласних комплексних змагань за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини.   Захід організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з Миколаївською райдержадміністрацією.

На відкритих майданчиках спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» у місті Миколаєві змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Загалом у баскетбольних змаганнях взяли участь понад 100 осіб, сформованих у 27 команд: 20 чоловічих та 7 жіночих команд (з них – 14 збірних команд районів області, 4 команд з міст обласного значення та 2 команди ОТГ).

«Золоті» медалі вибороли команди міста Самбора як серед чоловіків так і серед жінок. На другу сходинку п’єдесталу піднялися команди Золочівського району серед чоловіків та Сокальського району серед жінок, а на третьому місці опинилися збірні команди Сокальського району серед чоловіків та Пустомитівського району серед жінок.

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

 

Загальна підсумкова турнірна таблиця результатів

баскетбольних змагань 3 х 3

 

Жіночі команди

1 місце - м. Самбір

2 місце - Сокальський район

3 місце - Пустомитівський район

4 місце - м. Новий Розділ

5 місце - Золочівський район

6 місце - Жовківський район

7 місце - Самбірський район

 

Чоловічі команди

1місце  - м. Самбір

2 місце - Золочівський район

3місце - Сокальський район

4 місце - Яворівський район

5-8 місця - Пустомитівський район

                   м. Червоноград

Миколаївський район

м. Стрий

9-12 місця - Перемишлянський район

Радехівський район

Самбірський район

Жидачівський район

13-16 місця - Грабовецька ОТГ

м.Новий Розділ

Жовківський район

Мостиський район

17-20 місця - Судовишнянська ОТГ

Сколівський район

Старосамбірський район

Стрийський район

 

Наталія Романко, обласний центр «Спорт для всіх»