На головну > Новини > Визначилися переможці всеукраїнських змагань з кульової стрільби


Визначилися переможці всеукраїнських змагань з кульової стрільби


11 Червень 2018


Упродовж 7-9 червня 2018 року в стрілецькому тирі "Динамо" у м. Львові тривав особисто-командний чемпіонат ФСТ "Динамо" України   "Юний динамівець" зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших. Такі змагання відбулися за підтримки Національного Олімпійського комітету України.

Головний суддя змагань, суддя першої категорії – ВинярчукІ.С.; головний секретар змагань, суддя національної категорії – Коневич Р.В. (обидва – Львів).

Підчас урочистої церемонії відкриття учасників вітали: начальник відділу олімпійських видів спорту ФСТ “Динамо” України Володимир Губарєв; заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба; виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна; перший заступник голови ЛОО ФСТ “Динамо” України Віктор Яцковець та юні представниці художньої гімнастики.

Позмагатися за нагороди прибуло 73 спортсмени із 10 команд: Львівської обласної організації, Дніпропетровської обласної організації,Вінницької обласної організації, Одеської обласної організації, Київської міської організації, Кіровоградської обласної організації, Миколаївської обласної організації, Чернігівської обласної організації, Запорізької обласної організації та Полтавської обласної організації.

            У загальнокомандному заліку перемогу здобули такі юні динамівці:
1 місце - Одеська обласна організація
2 місце - Львівська обласна організація
3 місце - Вінницької обласної організації.

 

            Серед кращих в індивідуальному заліку виявилися: 
ПП-2 дівчата:
1 місце - Колодяжна Анастасія (Львівська)
2 місце - Вязнікова Ольга (Вінницька)
3 місце - Чучмарьова Яна (Львівська)
 
ПП-2 юнаки:
1 місце - Козій Назарій-Орест (Львівська)
2 місце - Скотніков Віталій (Дніпропетровська)
3 місце - Демчук Єгор (м. Київ)
 
ГП-4 дівчата:
1 місце - Крумм Яніна (Одеська)
2 місце - Михайлюк Софія (Одеська)
3 місце - Махно Єлизавета (м. Київ)
 
ГП-4 юнаки:
1 місце - Ткаленко Іван (Одеська)
2 місце - Стасюк Олександр (Вінницька)
3 місце - Шевченко Максим (Полтавська)
 
ПП-МІХ:
1 місце - м.Київ (Супрун Софія, Демчук Єгор)
2 місце - Львівська-1 (Чучмарьова Яна, Козій Назарій-Орест)
3 місце -Львівська-2 (Колодяжна Анастасія, Поліщук Володимир)
 
ГП-МІХ:
1 місце - Вінницька-1 (Волковська Анна, Бондарчук Вадим)
2 місце - Полтавська (Щербан Поліна, Шевченко Максим)
3 місце - Одеська-1 (Крумм Яніна, Ткаленко Іван)
 
ПП-2 дівчата, команди:
1 місце - Львівська (Колодяжна Анастасія, Чучмарьова Яна, Бас Віолета)
2 місце - Дніпропетровська (Антіпова Дар'я, Лівшиць Єлизавета, Яблонська Софія) 
3 місце - Миколаївська (Стародуб Юлія, Данильченко Маргарита, Назаренко Вікторія)
 
ПП-2 юнаки, команди:
1 місце - Львівська (Козій Назарій-Орест, Поліщук Володимир, Коваль Максим)
2 місце - Дніпропетровська (Скотніков Віталій, Аль-Равашдех Азіз, Бондаренко Андрій)
3 місце - Кіровоградська (Копійка Роман, Олійник Олександр, Чумаченко Георгій)
 
ГП-4 дівчата, команди:
1 місце - Одеська (Крумм Яніна, Михайлюк Софія, Островська Валерія)
2 місце - Вінницька (Волковська Анна, Садовенко Антоніна, Добржанська Софія)
3 місце - м. Київ (Махно Єлизавета, Брусковська Анастасія, Кравченко Ліана)
 
ГП-4 юнаки, команди:
1 місце - Вінницька (Стасюк Олександр, Остапенко Олександр, Бондарчук Вадим)
2 місце - Одеська (Ткаленко Іван, Кроть Микита, Веселов Даниїло)
3 місце - м. Київ (Семицький Олександр, Гусєв Арсеній, Любченко Олексій).