На головну > Новини > На Львівщині відбувся щорічний турнір-меморіал, пам'яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова

09 Червень 2018

Впродовж, 8 - 9 червня, у легкоатлетичному манежі з велотреком НСБ ЛВС МОУ, що у Львові на вул. Клепарівській, 39-А,   відбувався ІІІ-й традиційний турнір-меморіал, пам`яті Заслуженого тренера України Олега Павловича Сазонова.

У турнірі брали участь спортсмени віком 11 - 13 років з 15 областей України.
Метою турніру є популяризація та подальший розвиток вільної боротьби, а також вшанування пам’яті відомого на весь світ тренера Сазонова Олега Павловича.

Серед почесних гостей турніру присутні: віце-президент Львівської обласної асоціації спортивної боротьби України Віктор Первачук, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та багато інших.

Організаторами змагань виступила Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України Lviv Wrestling Association спільно з ГО Еволюція суспільства, за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Відділення НОК України у Львівській області, ЛОО фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», управління молоді та спорту м.Львова.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту