На головну > Новини > На «Арені Львів» відбудеться футбольний матч «Україна-Грузія» серед ветеранів


На «Арені Львів» відбудеться футбольний матч «Україна-Грузія» серед ветеранів


08 Червень 2018


У суботу, 16 червня о 18:30 на стадіоні «Арені Львів», що на вул. Стрийській, 199,   відбудеться футбольний матч між національними збірними України та Грузії серед ветеранів. 


Організаторами виступили Федерація футболу України, Федерація футболу Грузії, Асоціація ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

 

Запрошуємо всіх уболівальників, львів’ян та гостей міста стати свідками захоплюючого свята та можливості побачити футбольних кумирів! Окрім цього буде цікава розважальна програма та розіграш призів.

 

Вхід вільний!

 

Довідково:
Зустрічі легенд футболу двох дружніх країн уже стали доброю традицією. Українці двічі гостювали у Тбілісі, приймаючи участь у представницькому турнірі пам’яті Давіда Петріашвілі. А в травні минулого року грузинські футболісти завітали до Києва, де на НСК «Олімпійський» протистояли збірній України.


Головний тренер «синьо-жовтих» Анатолій Дем’яненко закличе до складу найкращих гравців країни минулих років, і це будуть виконавці першої величини, справжня гордість вітчизняного футболу. Керманич червоно-білих Александр Чивадзе обіцяє гідну «зіркову» відповідь. Зокрема, попередню згоду на участь дали: Кахабер Каладзе, Георгій Деметрадзе, Леван Кобіашвілі, Александр Іашвілі, Гоча Джамараулі, Сергій Ребров, Володимир Єзерський, Василь Рац, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Сергій Назаренко, Віталій Рева та інші «зірки» футболу обох країн. І це ще не повний перелік гравців.

 

За матеріалами, Національної збірної України серед ветеранів