На головну > Новини > Відбулась галузева скайп-нарада щодо спортивних майданчиків та розвитку сільського спорту Львівщини

07 Червень 2018

7 червня під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Романа Хім'яка відбулась галузева скайп-нарада.

Участь у нараді брали керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міствиконкомів міст обласного значення, ФСТ «Колос», центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Про стан реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у 2018 році розповів директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович. Відповідно, керівники структурних підрозділів, також доповідали щодо виконаних робіт на кожному об'єкті.

Голова ВФСТ «Колос» Лілія Білінська поспілкувалась у режимі онлайн із керівниками структурних підрозділів щодо проведення обласних змагань серед команд сільських, селищних рад «Найкраще спортивне село Львівщини 2018 року», а також розповіла про присудження стипендії «Найспортивніша дитина Львівщини».

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту