На головну > Новини > Міністерство впорядкувало організацію та проведення спортивних змагань та зборів на загальноукраїнському і місцевому рівнях


Міністерство впорядкувало організацію та проведення спортивних змагань та зборів на загальноукраїнському і місцевому рівнях


07 Червень 2018


6 червня під час робочого візиту на Івано-Франківщину перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул зустрівся із спортивним активом області.  

Під час зустрічі Ігор Гоцул розповів про поточну діяльність Міністрества у сфері розвитку фізичної культури і спорту, співпрацю із регіонами у відновленні спортивної інфраструктури, а також відповів на запитання учасників.

"Міністерству важливо розуміти думку спортивної спільноти і громадян України щодо своєї роботи. Зазвичай ці пропозиції лягають в основу рішень, проектів нормативних документів тощо",- наголосив Ігор Гоцул.

Зокрема, Ігор Гоцул доповів спортивній громаді Івано-Франківщини про наказ Мінмолодьспорту № 617 "Про затвердження Положення про порядок організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів та порядом матеріального забезпечення їх учасників". Він регулює організацію проведення змагань на всіх рівнях, від місцевого до загальноукраїнського.

"Це насправді історичний документ, який Міністерство готувало майже вісім років. Працювали із Міністерством фінансів таіншими органами, для того, щоб порядкувати всі правила і норми проведення змагань, які до цього часу були розрізненими. Документ спрощує підходи до проведення заходів і надає змогу колегам ефективніше працювати і реагувати на виклики часу. Він розширює можливості, дає відповіді на багато питань, які раніше треба було доводити юристам, зокрема щодо фінансування", - зауважив Ігор Гоцул.

Джерело: dsmsu.gov.ua