На головну > Новини > Комісія управління фізичної культури та спорту перевірила відомчі споруди Яворівщини

07 Червень 2018

6 червня комісія управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації перевірила спортивні споруди    та галузеві заклади на території Яворівського району.

Провідний професіонал-юрисконсульт управління фізичної культури та спорту Зоряна Дубінська спільно зі завідувачем сектору молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації Романом Свистуном обстежили чималу кількість галузевих об’єктів.

Спершу комісія оглянула Яворівську дитячо-юнацьку спортивну школу та КП Яворівської міської ради «Стадіон імені Євгена Смука». Опісля, перевірили дитячо-юнацьку спортивну школа «Янтар» і КП Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Старт» у місті Новояворівськ. Додамо, що ФОК «Старт» має наявний комплекс споруд – стадіон, басейн, тенісні корти, футбольне поле, бігові доріжки, площадка для пляжного волейболу, тренажерний майданчик тощо.

Також комісія оглянула спортивний зал у загальноосвітніх школах смт. Шкло, села Старичі та Бірки.

Зауважимо, перевірка спортивних об’єктів Яворівщини відбулась на виконання розпорядження голови ЛОДА від 08.09.2017 №844/0/5-17 «Щодо проведення комісійного обстеження закладів медичного і оздоровчого призначення, навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, будівель адміністративного призначення».

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту