На головну > Новини > Команда Добротвірської ТЕС представлятиме Львівщину у ХІV Всеукраїнській Спартакіаді працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

06 Червень 2018

Спільною Постановою Президії ЦК «Укрелектропрофспілки» та Президії Центральної Ради ГО «ВФСТ «Україна»   з метою широкого залучення трудящих галузі до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров´я і творчого довголіття засобами фізичної культури 6-10 червня 2018 року на спортивних спорудах бази відпочинку «Парадиз» у с. Коблево Миколаївської області проводиться традиційна, вже ХІVВсеукраїнська Спартакіада працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

Як повідомив Голова Львівської обласної організації «Укрелектропрофспілки» В. Яремчук, завдяки добрій волі сторін, підтримці адміністрації ДТЕК Добротвірська ТЕС в особі директора Таращука О.С., профспілкової організації в особі голови профкому Шуляка А.С. та консультаційної підтримки ФСТ «Україна», збірну галузеву команду Львівщини ФСТ «Україна» сформовано з кращих представників колективу фізичної культури підприємства, й вперше команда Добротвірської ТЕС чисельністю 28 осіб буде учасником Всеукраїнської галузевої Спартакіади.

На змаганнях такого рівня ця команда виступатиме вперше і звичайно є хвилювання за результат, але є впевненість, що ми змагатимемося гідно, оскільки вся спортивна збірна стовідсотково укомплектована з працівників ДТЕК «ДОБРОТВІРСЬКА ТЕС» - переможців традиційної внутрішньої Спартакіади підприємства, яка з кожним роком поповнюється новими видами змагань і на сьогодні складає вже 16 видів спорту  та змагань: - волейбол, пляжний волейбол; міні-футбол; шашки; шахи; тато, мама і я-спортивна сім´я; дартс; метання гранати; легка атлетика (естафета 4х100 м), спортивне рибальство; веслування на туристичних байдарках; туризм, стрільба з пневматичної зброї; городковий спорт; баскетбол; настільний теніс.

Працівникам ТЕС надзвичайно цікаво буде визначити свій рівень спортивної підготовки, беручи участь у таких представницьких змаганнях, за що, звичайно, велика подяка адміністрації та профспілковому комітету, які розвиток фізичної культури та спорту визначили в трудовому колективі одним із пріоритетів діяльності ДТЕК «ДОБРОТВІРСЬКА ТЕС».

Львівська обласна профорганізація ФСТ «Україна» покладає чималі надії на спортивну майстерність, фізичний гарт й так необхідну волю до перемоги команди зі Львівщини, бажаємо добротвірцям успішного дебюту.

Роман Шиманський, голова Львівської обласної організації ФСТ «Україна»