На головну > Новини > На Львівщині дофінансують обласну програму «Спортивний майданчик» на 4,5 млн. грн.

06 Червень 2018

5 червня під час сесії Львівської обласної ради депутати підтримали пропозицію управління фізичної культури та спорту   щодо дофінансування обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017- 2021 роки.

Додаткові кошти виділили зі спецфонду бюджету розвитку у розмірі 1 мільйон 450 тисяч гривень. Їх скеровують на дофінансування облаштування 29 спортивних майданчиків зі штучним (наливним або трав’яним) покриттям, з розрахунку 50 тисяч гривень на один об’єкт.

Також депутати передбачили 3 мільйони гривень для співфінансування будівництва спортивних майданчиків, які у 2018 році фінансуються з державного бюджету.

Нагадаємо, у 2018 році відповідно до Програми, спортивні майданчики зі штучним (наливним або трав’яним покриттям) будуть облаштовані у:
1. м. Броди
2. смт Підкамінь Бродівського району
3. с. Новий МилятинБуського району
4. с. Новий Кропивник Дрогобицького району
5. с. Заріччя Жидачівського району
6. м. Рава-Руська Жовківського району
7. с. Куровичі Золочівського району
8. с. Великосілки Кам'янка-Бузького району
9. с. Гірське Миколаївського району
10. м. Пустомити
11. с. Ралівка Самбірського району
12. с. Підгородці Сколівського району
13. с. Стрілки Старосамбірського району
14. с. Угерсько Стрийського району
15. с. Завадівка Турківського району
16. смт Івано Франкове Яворівського району
17. с. Ясниська Яворівського району
18. м. Стебник
19. с.Розвадів Розвадівської ОТГ (Миколаївський район)
20. с.Раденичі Мостиської ОТГ (Мостиський район)
21. с.Солонка Солонківської ОТГ (Пустомитівський район)
22. с.Вільшаник Вільшаницької ОТГ (Самбірський район)
23. с.Підгайчики Рудківської ОТГ (Самбірський район)
24. с.Великі Мости Великомостівської ОТГ (Сокальський район)
25. м. Городок
26. м. Перемишляни
27. м. Радехів
28. м. Старий Самбір
29. с. Тартаків Сокалького району.

Додамо, що для облаштування цих спортивних майданчиків було передбачено з обласного бюджету по 500 тисяч гривень на кожний об’єкт, і тепер, після виділення додаткових коштів, сума співфінансування з обласного бюджету становитиме 550 тисяч гривень.