На головну > Новини > Визначилися кращі команди з пляжного волейболу серед ветеранів спорту за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018


Визначилися кращі команди з пляжного волейболу серед ветеранів спорту за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018


04 Червень 2018


2-3 червня 2018 року з метою популяризації та подальшого розвитку пляжного волейболу, пропаганди здорового способу життя,  залучення різних груп населення Львівщини до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів в Жидачівському районі відбулися змагання з пляжного волейболу в межах обласних комплексних змагань за програмою ХІ обласних ігор ветеранів спорту.


Змагання відбулися на якісно підготованих майданчиках відпочинкової бази «Острів» у селі Заріччя Жидачівського району. Змагалися учасники категорії «Ветерани» (1978 р.н. та старші) за участю збірних команд районів області та міст обласного значення. Загалом взяло участь 15 чоловічих та 8 жіночих команд ветеранів волейболу.


Цікавий спортивний захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу культури туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації та обласної Асоціації ветеранів спорту.


Серед команд ветеранів-чоловіків місця розподілились так: перемогу здобула команда Сокальського району, 2 місце посіла команда з Нового Роздолу, а 3 місце виборола збірна Бродівщини.


Серед жіночих команд «золото» здобула команда з Нового Роздолу, на другу сходинку п’єдесталу піднялися представниці Яворівського району, а третє місце посіла команда міста Самбора. 


Команди переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх».

Підсумкова таблиця змагань з пляжного волейболу серед ветеранів спорту Львівщини:


Ветерани - чоловіки

1 місце Сокальський район
2 місце м. Новий Розділ
3 місце Бродівський район 
4 місце Городоцький район
5-6 місця Жидачівський район
5-6 місця Самбір
7-8 місця Самбірський район
7-8 місця Мостиський район
9-12 місця Кам.-Буський район
9-12 місця Жовківський район
9-12 місця Яворівський район
9-12 місця м.Стрий
13-15 місця Радехівський район
13-15 місця Сколівський район
13-15 місця Стрийський район

Ветерани - жінки

1 місце м. Новий Розділ
2 місце Яворівський район
3 місце м. Самбір
4 місце Бродівський район
5-6 місця Радехівський район
5-6 місця Буський район
7-8 місця Жидачівський район
7-8 місця Сокальський район

 

Наталія Романко, обласний центр «Спорт для всіх»