На головну > Новини > Визначилися кращі команди з пляжного волейболу серед ветеранів спорту за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018

04 Червень 2018

2-3 червня 2018 року з метою популяризації та подальшого розвитку пляжного волейболу, пропаганди здорового способу життя,  залучення різних груп населення Львівщини до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів в Жидачівському районі відбулися змагання з пляжного волейболу в межах обласних комплексних змагань за програмою ХІ обласних ігор ветеранів спорту.

Змагання відбулися на якісно підготованих майданчиках відпочинкової бази «Острів» у селі Заріччя Жидачівського району. Змагалися учасники категорії «Ветерани» (1978 р.н. та старші) за участю збірних команд районів області та міст обласного значення. Загалом взяло участь 15 чоловічих та 8 жіночих команд ветеранів волейболу.

Цікавий спортивний захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу культури туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації та обласної Асоціації ветеранів спорту.

Серед команд ветеранів-чоловіків місця розподілились так: перемогу здобула команда Сокальського району, 2 місце посіла команда з Нового Роздолу, а 3 місце виборола збірна Бродівщини.

Серед жіночих команд «золото» здобула команда з Нового Роздолу, на другу сходинку п’єдесталу піднялися представниці Яворівського району, а третє місце посіла команда міста Самбора.

Команди переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх».

Підсумкова таблиця змагань з пляжного волейболу серед ветеранів спорту Львівщини:

Ветерани - чоловіки

5-6 місця Буський район
7-8 місця Жидачівський район
7-8 місця Сокальський район

Наталія Романко, обласний центр «Спорт для всіх»