На головну > Новини > Перші експонати для майбутнього музею спортивної та олімпійської слави Львівщини!


Перші експонати для майбутнього музею спортивної та олімпійської слави Львівщини!


04 Червень 2018


Приємною несподіванкою виявився дарунок директора Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з санного спорту «Беркут»,    арбітра міжнародної категорії, знаного українського тренера з санного спорту Степана Бандрівського, який охоче відгукнувся щодо намірів створення на Львівщині Музею спортивної та олімпійської слави Львівщини. Отже першими експонатами, переданими С. Бандрівським для майбутнього музею, стануть глядацькі квитки, тренерські акредитації та інша олімпійська атрибутика із зимових Олімпіад. 


Варто нагадати, що на останньому засіданні виконкому відділення НОК України у Львівській області, що відбулося 24 травня 2018 року за головування Юрія Турянського, було розглянуто питання щодо можливостей формування обласного Олімпійського Дому, утворення Музею спортивної та олімпійської слави Львівщини й, насамперед, початку діяльності робочої групи за участю провідних істориків спорту, спортивних колекціонерів, архівістів, нумізматів, галузевих краєзнавців для організації та відкриття такого музею. Найближчим часом відбудеться засідання цієї робочої групи. 


Любителі спорту Львівщини, ветерани спортивного руху, дослідники, колекціонери, знавці музейної справи та усі охочі можуть долучатися своїми думками та порадами!

 

Оксана Вацеба, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області