На головну > Новини > В Сокільниках розпочався III традиційний футбольний турнір, присвячений пам’яті Героя України Андрія Дигдаловича

03 Червень 2018

3 червня 2018 року на стадіон «Кар’єр-Арена» в селі Сокільники Пустомитівського району   відобувається III традиційний футбольний турнір, присвячений пам’яті Героя України Андрія Дигдаловича.

Відкрила змагання заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

У спортивно-мистецькій програмі, приуроченій до дня народження Героя України, Героя Майдану, члена ГО КВФ «Кар'єр» Андрія Дигдаловича, проходять виступи духового оркестру, учнів Сокільницької школи, а також змагання юнацьких футбольних команд та турнір ветеранів футболу.

Довідково:
Дигдалович Андрій Іванович (3 червня 1973, Сокільники, Пустомитівський район, Львівська область — 20 лютого 2014, Київ) — активіст Євромайдану. Загинув від кулі снайпера на Інститутській вулиці в Києві 20 лютого 2014.
Як тільки зібрався Майдан в 2013, Андрій поїхав на нього відразу, коли побили студентів. Андрій Дигдалович був у 8-й Афганській сотні. Сам він афганцем не був, адже по віку замолодий, але ці 3 місяці він провів пліч-о-пліч з воїнами-афганцями, стримуючи наступ «Беркуту».