На головну > Новини > Збірна у складі Анастасії Возняк та Христини Пограничної виборола срібні нагороди на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики (ВІДЕО)

02 Червень 2018

1-3 червня в іспанській Гвадалахарі відбувається чемпіонат Європи 2018 року з художньої гімнастики.

У командній першості збірна України виборола срібну нагороду. Примітно, що у складі збірної є одразу двоє львів’янок – Анастасія Возняк та Христина Погранична. Анастасія успішно виступили в групових вправах, а Христина – в індивідуальній програмі.

До слова, завтра 3 червня розпочнуться фінальні змагання цього чемпіонату. Під час фіналу в складі збірної команди України, Христина Погранична боротиметься у чотирьох фіналах, а її землячка Анастасія Возняк – у групових вправах двох фіналів.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту