На головну > Новини > НОК України продовжив прийом програм для участі у ХIV Всеукраїнському конкурсі «Світ спорту»


НОК України продовжив прийом програм для участі у ХIV Всеукраїнському конкурсі «Світ спорту»


31 Травень 2018


Національний олімпійський комітет України інформує про продовження прийому програм у ХIV Всеукраїнському конкурсі телевізійних програм «Світ спорту» до 5 жовтня 2018 року.  За рішенням оргкомітету конкурсу фінальна частина відбудеться в листопаді 2018 року в Києві.

 

Географія цього конкурсу, який має багату власну історію, був започаткований на Луганщині й набув чималої популярності, охоплює всі регіони України. Журі, до складу якого входять професіонали телевізійної сфери, видатні спортсмени-олімпійці і спортивні працівники, очікуватимуть на роботи й готові прозоро й неупереджено оцінити конкурсні програми.

 

Відзначимо, що на конкурс можуть бути представлені різноманітні за жанром та формою спортивні програми або фільми, як спеціально підготовлені (за замовленням обласних відділень НОК України чи інших організацій спортивної спрямованості), так і ті, що вийшли в ефір до припинення подачі матеріалів.

 

Роботи, що надійдуть на конкурс, будуть розглядатися у таких номінаціях:

- за краще розкриття ідей олімпізму;

- за краще розкриття теми "Особистість у спорті";

- за краще розкриття проблем у сфері фізичної культури і спорту;

- за краще висвітлення спортивного життя регіону;

- за творчий пошук.

 

Журі також визначатиме кращу авторську, режисерську та операторську роботи.

 

«З кожним роком конкурс набирає популярності, у нього своя історія, свої особливості, свої традиції!», - наголосив Сергій Бубка. Головний олімпієць країни зауважує, що популяризація олімпійських цінностей і інформаційне забезпечення є одним із стратегічних напрямків в діяльності НОК: «Інформаційна підтримка, висвітлення олімпійських змагань і спортивних заходів, присутність на телеекранах спортивних новин та Олімпійських ігор мають велике значення у вирішенні однієї з першочергових задач - популяризації здорового способу життя та виховання здорової молоді».

 

Традиційно усі переможці конкурсу «Світ спорту» отримали спеціально виготовлені оригінальні статуетки, почесні дипломи та пам'ятні подарунки від Олімпійського комітету.

 

Положення конкурсу та детальна інформація за покликом: http://noc-ukr.org/about/projects/konkurs-svit-sportu-/, за довідками можна звертатися телефоном +380503520091 або на e-пошту: telekonkurs2018@gmail.com