На головну > Новини > Юні спортсмени Львівщини - срібні призери чемпіонату України з морських багатоборств


Юні спортсмени Львівщини - срібні призери чемпіонату України з морських багатоборств


30 Травень 2018


Цими днями в столиці України завершився чемпіонат України з морських багатоборств (юнаки та дівчата середньої і старшої вікових груп;   триборство (200 м плавання, 800 м біг, стрільба - 10 пострілів з 10 метрів)).

 

У змаганнях взяли участь збірні команди м. Києва та 9 областей України: Київська, Черкаська, Херсонська, Івано-Франківська , Житомирська, Дніпропетровська, Тернопільська, Харківська, Львівська.

 

Вихованці відділення плавання Трускавецького ДЮСК «Спортовець», котрі представляли збірну Львівщини: Кулинич Микола, Думальський Микола, Кошкін Олександр, Вітєбський Артур та Гладкий Олег, вибороли ІІ місце і стали срібними призерами чемпіонату України з морських багатоборств серед юнаків ( тренер Андрій Жгута). Переможцями змагань стали юні спортсмени з Черкаської області. Третє місце в активі багатоборців з міста Києва.

 

Серед дівчат середньої вікової групи І місце також виборола команда Черкаської області. Друге і третє місця поділили спортсмени Херсонської області та Києва. Четверту сходинку у рейтингу команд виборола команда Львівської області, у складі якої також вихованці Трускавецького ДЮСК - Манюк Олена, Міцьо Наталя та Жгута Олександра (тренер Андрій Жгута).

 

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»