На головну > Новини > Визначилися переможці змагань з баскетболу за програмою спортивних Ігор Львівщини-2018

29 Травень 2018

Нещодавно у місті Самборі за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласного центру «Спорт для всіх»,   відділення НОК України у Львівській області успішно завершилися змагання з баскетболу серед жіночих та чоловічих команд Львівщини за програмою ХХVІІ обласних комплексних спортивних Ігор. Цьогорічні баскетбольні змагання були присвячені пам’яті багаторічного керівника відділу спорту Самбірської райдержадміністрації, знаного баскетболіста Львівщини Володимира Яцковського, який відійшов у вічність в травні 2016 року.

У змаганнях взяли участь 16 чоловічих команд та 10 жіночих команд, які представляли збірні районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Загалом участь у цих змаганнях взяли 260 спортсменів-баскетболістів.

Переможцями в чоловічому турнірі виявилася команда з м. Самбора, срібло отримала команда м. Червонограда, а бронзу вручено збірній Дрогобицького району.

У жіночій турнірній таблиці перемогу також здобула команда міста Самбора, другу сходинку посіла збірна Сокальського району, а на третю сходинку піднялася команда Пустомитівського району.

Команди переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками від Львівського ЦФЗН «Спорт для всіх».

Підсумкові результати жіночого баскетбольного турніри Ігор Львівщини-2018

14 місце     Судововишнянська ОТГ

15 місце     Самбірський район

16 місце     Жовківський район

Загалом у комплексному заліку після проведених змагань з бадмінтону, плавання, лижних перегонів, шашок, жіночого міні-футболу, фестивалю спортивних сімей та баскетболу у комплексному заліку Ігор Львівщини-2018 серед дорослих лідирують команди Сокальського району (252 очки), м. Самбора (229 очок), м. Нового Роздолу (221 очко), Жовківського району, Самбірського району та м. Червонограда (по 182 очки).

Наразі внизу турнірної рейтингової таблиці представники Сколівського району, Кам'янко-Бузького району (24 очки), м. Борислава (23 очки), м. Моршина, Золочівщини (21 очко).

У програмі змагань очікуються ще турніри з шахів, настільного тенісу, армспорту, волейболу, легкоатлетичного кросу, туризму, баскетболу 3х3, пляжного волейболу.

Наталія Романко, обласний центр «Спорт для всіх»