На головну > Новини > Триває прийом заявок на отримання співфінансування для проектів та програм міжнародної технічної допомоги


Триває прийом заявок на отримання співфінансування для проектів та програм міжнародної технічної допомоги


29 Травень 2018


Нагадуємо, що продовжується прийом заявок на отримання співфінансування з обласного бюджету для проектів та програм  міжнародної технічної допомоги (МТД) у Львівській області на 2018 рік.

Подавати заявки можуть органи місцевого самоврядування усіх рівнів; місцеві органи виконавчої влади; організації (підприємства), які уповноважені органами місцевого самоврядування (місцевими органами виконавчої влади), діють від їхнього імені та є виконавцями (співвиконавцями) проекту.

Заявники подають пакет документів на адресу департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації: вул. Винниченка, 18, каб. 113, м. Львів, 79000; телефон: (032) 261-30-78; електронна адреса: ums.loda@gmail.com.

Усі документи обов’язково підписує керівник організації-заявника. Документи подаються в електронній та паперовій формах.

Реєстрація запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області відбуватиметься до 1 листопада 2018 року, щоденно з 10:00 до 16:00 год, крім суботи та неділі.

Зазначимо, подача заявок на отримання співфінансування проектів та програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області впродовж 2018 року передбачена рішенням обласної ради від 5 грудня 2017 №561 «Про затвердження Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018 – 2020 роки».

Із Порядком співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету можна ознайомитисятут

Джерело: loda.gov.ua