На головну > Новини > ВК «Динамо» чемпіони ватерпольної Суперліги України сезону 2017/2018

ВК «Динамо» чемпіони ватерпольної Суперліги України сезону 2017/2018

27 Травень 2018

27 травня на водному майданчику басейну НСБ ЛВС МОУ відбувся центральний поєдинок шостого туру XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів   чоловічої Суперліги сезону-2017/2018.

У поєдинку зустрілися лідери вітчизняного ватерполо останніх років – Збірна Харківської області та львівське «Динамо».

Ватерполісти «Динамо» на очах у своїх рідних та вболівальників доклали максимум зусиль, аби взяти реванш і зробити своїм фанам гарний подарунок під завісу сезону – продемонструвавши змістовну і видовищну гру та досягнувши переможного результату. Відтак, протистояння лідерів вітчизняного ватерполо останніх років завершило нинішній сезон успішним для львівського «Динамо».

У важкій боротьбі ватерполісти львівського «Динамо» перемогли збірну Харківщини у Суперлізі сезону-2017/2018. Друге і третє місце розподілились відповідно між збірною Харківської області та Маріуполя.

Рідні та близькі аплодували переможцям. Також із «золотим» завершенням сезону ВК «Динамо» привітав начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, побажавши успіхів та наполегливості й надалі.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту