На головну > Новини > Завершився чемпіонат області з стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів

Завершився чемпіонат області з стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів

25 Травень 2018

На минулих вихідних у приміщенні спортивного залу  Дрогобицької ДЮСШ  ім. І.Боберського (м. Дрогобич, вул. Сахарова, 2а)    відбувся чемпіонат області з стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів. Головний суддя змагань - Роман Веклюк.

У змаганнях взяли участь 24 спортсмени (стрибки на акробатичній доріжці культивують лише дві спортивні школи Львівщини - Дрогобицька ДЮСШ та Львівська ДЮСШ № 5).

Серед жінок перемогу виборола Ліліана Кіцера (ДЮСШ № 5, м.Львів, тренери: Ю.Кізло та Р.Голодко), на другому місці – Євгенія Жгута (ДЮСШ ім. І.Боберського, м.Дрогобич, тренери:  О.Жгута, Ж.Жгута), на третьому місці – Анна-Марія Вагіла (ДЮСШ ім. І.Боберського, м.Дрогобич, тренери:  О.Жгута, Т.Вагіла).

Серед чоловіків найкращим став  Олег Мазурик, друге місце посів  Михайло Лесишин, третє – Ігор Буштин. Усі вони вихованці, ДЮСШ ім.І.Боберського, м. Дрогобич, тренери:  Р.Веклюк, О.Жгута, Т.Вагіла.

За результатами чемпіонату сформована збірна команда Львівської області, яка у червні  візьме участь у чемпіонаті України в м. Генічеськ.

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ОДА