На головну > Новини > На оргнараді у Львівській ОДА проаналізували стан виконання програми «Спортивний майданчик»

24 Травень 2018

У Львівській обласній державній адміністрації, 24 травня, відбулась організаційна нарада щодо стану виконання обласної програми  «Спортивний майданчик» під головуванням заступника голови ОДА Оксани Стоколос-Ворончук.

Нарада проводилась на виконання протокольного доручення голови Львівської облдержадміністрації від 10.05.2018 № 56/0/7-18 та з метою аналізу ефективності реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.

У нараді брали участь: представник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович та керівники структурних підрозділів.

Учасники проаналізували умови співфінансування виконання робіт з облаштування спортивних майданчиків. За результатами наради визначено відповідні доручення щодо реалізації обласної програми.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту