На головну > Новини > У Дніпрі завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років

23 Травень 2018

Сьогодні львівська спортсменка Анастасія Горлова стала чемпіонкою України серед молоді до 23 років у байдарці-одиночці на дистанції 200 м.  Днем раніше екіпаж-четвірка, до складу якого входить Анастасія Горлова, Діана Свиридова (м. Горішні Плавні), Наталія Докієнко (м. Фастів) та Тетяна Єднак (м. Тернопіль) – здобули дві золоті нагороди на дистанції 500м та в спринті.

Каноїст Тарас Мазовський став чемпіоном України (U-23) на дистанції 500 м та здобув бронзову нагороду на дистанції 200 м.

Сергій Нагорний здобув срібло та бронзу на дистанції 200 м та  500 м в каное-одиночці.

Чоловічий екіпаж у складі львівських спортсменів Кирила Федечка, Станіслава Львова, Андрія Корця та Андрія Захарова з Херсону, посів 2 місце на дистанції 1000 м в каное-четвірці.

В командному заліку Львівська область на чемпіонаті України серед молоді до 23 років – на другому місці після Херсонської області.

Нагадаємо, що на чемпіонаті України серед юніорів, команда Львівської області посіла перше командне місце.

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації вітає спортсменів та тренерів і бажає надалі успішних виступів!

Уляна Штангрет, управління фізичної культури та спорту