На головну > Новини > Завершився Відкритий чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 8 років

22 Травень 2018

18 – 20 травня  2018 року в приміщенні  готелю «НТОН», що у Львові на вулиці Шевченка, 154-Б, відбувся Відкритий чемпіонат Львівської  області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 8 років.

В турнірі брали участь 42 юних шахістів. Головним суддею змагань виступила Юлія Савчук, а секретарем –  Сергій Бєлкін.

Серед юнаків чемпіонами та призерами стали: Карвацький Олексій - І місце, м. Львів (тренери – Бібо І. та Грабінський В.),  Бондаренко Максим - ІІ місце, м. Винники (тренер Гись Т.), Лемещук Роман -  ІІІ місце, м. Жовква (тренери  – Ромашов А. та Мелешко В.).

А з-поміж дівчат переможцями стали: Хомицька Катерина - І місце, м. Львів  (тренери – Ромашов А. та Фірман Н.),  Гнатишин Анастасія  ІІ місце, м. Львів (тренер  Ромашов А.),  Прочаєва Аліна  ІІІ місце. м. Київ (тренер Москалець С.).