На головну > Новини > У Львові відбудеться щорічний турнір-меморіал пам'яті Заслуженого тренера України з вільної боротьби Олега Сазонова

22 Травень 2018

З 8 до 9 червня 2018 року у легкоатлетичному манежі з велотреком НСБЛВС МО України у місті Львові відбудеться ІІІ-й традиційний турнір-меморіал пам`яті Заслуженого тренера України Олега Павловича Сазонова.

Участь у турнірі візьмуть юні спортсмени віком 11 – 13 років з 15 областей України.

«Метою проведення такого турніру є популяризація та подальший розвиток вільної боротьби, а також вшанування пам’яті відомого на увесь світ тренера і хорошої людини Сазонова Олега Павловича»- зазначив віце-президент Львівської обласної асоціації спортивної боротьби України, а також учень О.П. Сазонова Віктор Первачук.

Організатори турніру: Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України, ГО «Еволюція суспільства».

Партнери змагань: Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", відділення НОК України у Львівській області, компанії Уарнет, K-SectoR, інтернет магазин WRESTeam - Ukraine

Медіа-партнери: телеканал новин "24", радіо "Люкс», "UA:Львів", 032.ua, Інформаційна агенція "Гал-інфо", Zaxid.Net, сайт Львівської міської ради - city-adm.lviv.ua, Галичина спортивна «galsports.com».

Вхід вільний!

Довідково:

Олег Сазонов – заслужений тренер України з вільної боротьби, багаторічний вчитель спорту Львівського училища фізичної культури та старший тренер КДЮСШ "Атлет", засновник системи підготовки кваліфікованих борців та тренерів.

Серед вихованців Олега Сазонова: Ігор Первачук - МСМК, чемпіон світу і Європи серед юніорів та володар Кубку світу; Михайло Кушнір - МСМК, бронзовий та срібний призер чемпіонатів світу, бронзовий призер чемпіонату Європи; Юлія Благиня - МСМК, бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка та чотириразова призерка чемпіонатів Європи, бронзова призерка Кубку світу; Наталія Синишин - ЗМС, дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу, триразова чемпіонка Європи та чимало інших титулованих спортсменів.