На головну > Новини > Завідувача кафедри легкої атлетики ЛДУФК ім. І. Боберського Ярослава Свища відзначено Указом Президента України

22 Травень 2018

Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 135 / 2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки».  Серед відзначених і представник сфери фізичної культури та спорту Львівщини.

Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

СВИЩУ Ярославу Степановичу- завідувачеві кафедри Львівського державного університету фізичної культури.

Вітаємо колегу та зичимо подальших успіхів!