На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту ознайомились з роботою реабілітаційного центру для військовослужбовців НСБ ЗВС «Тисовець»


Фахівці управління фізичної культури та спорту ознайомились з роботою реабілітаційного центру для військовослужбовців НСБ ЗВС «Тисовець»


21 Травень 2018


Сьогодні представник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як спільно з начальником Навчально-спортивної бази   зимових видів спорту «Тисовець» Василем Пилипчаком та радником Міністра оборони України Дмитром Грищенком ознайомились з роботою та функціонуванням Реабілітаційного центру для військовослужбовців. 


Заклад створено за дорученням Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України на спортивно-навчальній базі Міністерства оборони України «Тисовець». 


Завдяки потужній медичній інфраструктурі, пройшла вже лікування та реабілітацію чимала кількість учасників АТО зі сім’ями. Зокрема, починаючи з грудня 2017, відбулося 3 заїзди (кожен по 30 осіб). А нещодавно, 17.05.2018, прибуло ще 68 військовослужбовців.


Психологи працюють з пацієнтами, за попередньо затвердженою програмою психологічної реабілітації. Додатково пропонується масажний кабінет, відвідування сауни. Розроблено плани літніх туристичних маршрутів.


Окрім штатних працівників із військовими та їх родинами працють медичні працівники військово-медичного клінічного центру Західного регіону. А відтак бійці та їхні близькі можуть пройти медичний огляд, отримати комплекс фізіотерапевтичних процедур, стоматологічну допомогу тощо.

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту