На головну > Новини > Комісія з питань обстеження об'єктів незавершеного будівництва відвідала «Арену Львів» та оглянула базу поштового перевезення


Комісія з питань обстеження об'єктів незавершеного будівництва відвідала «Арену Львів» та оглянула базу поштового перевезення


21 Травень 2018


Нещодавно представники управління фізичної культури та спорту спільно з департаментом   архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації здійснили робочий виїзд на ДП стадіон «Арена Львів» щодо перевірки об’єктів незавершеного будівництва.

 

На території ДП стадіон «Арена Львів» комісія здійснила огляд інженерних мереж та технічного обладнання. Під час перевірки об'єктів була присутня Ольга Любичанківська, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

 

Окрім цього, комісія з питань обстеження об'єктів незавершеного будівництва відвідала Базу поштового перевезення. А саме адміністративний будинок на вул. Городоцькій, в холі якого працівники встановили тенісний стіл для фізкультурно-спортивних занять.

 

Нагадаємо, на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації №163/0/5-18 від 27 лютого 2018 року, члени робочої групи вже здійснили обстеження незавершеного будівництва: мотелю на території ЛОО ФСТ «Динамо» (вул. Янева, 10) та навчально-спортивний комплекс стадіон «СКІФ» (вул. Черемшини, 17).

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту