На головну > Новини > В п’ятницю у Львові стартує шостий, заключний тур ватерпольної Суперліги-17/18

В п’ятницю у Львові стартує шостий, заключний тур ватерпольної Суперліги-17/18

21 Травень 2018

У п’ятницю, 25 травня, у Львові розпочнеться шостий, заключний тур XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги,   поєдинки якого пройдуть на водному майданчику басейну СКА.

Нагадаємо, у головному змаганні національного рівня сезону-2017/2018 боротьбу за нагороди після двох попередніх турів продовжують чотири команди: збірна Харківської області, львівське «Динамо», харківський «НТУ-ХПІ» ШВСМ та ВК «Маріуполь», повідомляє dynamolviv.com.

На другому, фінальному етапі цей квартет проводить ще чотири тури, причому кожна команда буде господарем одного з турів. Чемпіон та призери визначаться за сумою результатів усіх шести етапів, упродовж яких кожна з чотирьох команд-фіналістів зіграє по 22 матчі.

Водне поло. Чоловіки. Чемпіонат України-2017/2018. Суперліга. П’ятий тур

25– 27 травня 2018 року. Харків. Басейн СКА

Головний суддя змагань – Валерій Завізіон (Київ, національна категорія)

Судді туру: Сергій Гончаров (Дніпро, міжнародна категорія), Мар’ян Островський (Львів, національна категорія), Георгій Махарадзе (Одеса, національна категорія), Дмитро Черленяк (Ужгород, перша категорія).

РОЗКЛАД МАТЧІВ П’ЯТОГО ТУРУ

День перший. 25 травня (п’ятниця)

18:00. Збірна Харківської області – «НТУ-ХПІ» ШВСМ (Харків)

19:15. «Динамо» (Львів) – ВК «Маріуполь»

День другий. 26 травня (субота)

18:00. «НТУ-ХПІ» ШВСМ (Харків) – «Динамо» (Львів)

19:15. ВК «Маріуполь» – Збірна Харківської області

День третій. 27 травня (неділя)

12:00. «НТУ-ХПІ» ШВСМ (Харків) – ВК «Маріуполь»

13:30. Збірна Харківської області – «Динамо» (Львів) .

Джерело: galsports.com