На головну > Новини > Школа-інтернат села Стрілки Старосамбірського району перемогла в юнацьких козацьких забавах

18 Травень 2018

17 травня на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України,  що у Львові на вулиці Клепарівській, 39А, відбулись змагання «Юнацькі Козацькі Забави» серед загальноосвітніх шкіл інтернатів Львівщини.

Організатором змагань виступила Львівська територіальна організація ВФСТ «Колос», за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Козацькі забави проводились з метою покращення рухової активності школярів, пропагування здорового способу життя, розвитку фізичних якостей учнів та виховання згуртованості у спільній справі.

Урочисто відкрили змагання голова ВФСТ «Колос» Лілія Білінська та представники управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як та Уляна Штангрет.

Юні спортсмени змагались у 6-ти цікавих тематичних естафетах: «Як козаки картоплю саджали», «Три етапи», «Як козаки через річку переправлялися», «Як козаки розважалися», «Як козаки гуртувалися», «Як козаки силою вихвалялися». Застосовувався такий інвентар: обручі, тенісні м’ячі, мішки для бігу, канат, мати.

За підсумками козацьких забав, І-ше місце виборола школа-інтернат с.Стрілки Старосамбірського р-ну, ІІ місце - школа-інтернат м. Турка, ІІІ місце - школа-інтернат м.Сколе та ІV місце - школа-інтернат № 2 м. Львова.

Переможці та учасники нагороджені кубками, медалями та грамотами ГО ЛТО ВФСТ «Колос». Вручені подарунки та солодощі від спонсорів. Також для учнів загальноосвітніх шкіл інтернатів Львівщини проведена екскурсія на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України м. Львова.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту