На головну > Новини > Христина Погранична та Анастасія Возняк – успішно виступили на міжнародних змаганнях з художньої гімнастики

17 Травень 2018

Сьогодні, 17 травня, у Холоні (Ізраїль) завершились міжнародні змагання серії Гран-Прі.

У змаганнях збірна команда України у складі львів’янки Христини Пограничної та Вікторії Онопрієнко (Київ) посіла ІІ місце. Також Христина Погранична здобула ще три срібні нагороди у вправах з м’ячем, булавами і стрічкою та бронзову нагороду – у вправі з обручем.

Окрім того, національна збірна команда України в групових вправах, до складу якої входить львів’янка Анастасія Возняк, здобула срібну нагороду в багатоборстві.

Уляна Штангрет, управління фізичної культури та спорту