На головну > Новини > Завершилася VІ обласна Спартакіада серед депутатів Львівщини

Завершилася VІ обласна Спартакіада серед депутатів Львівщини

17 Травень 2018

Нещодавно на стадіоні «Центральний» у районному центрі Львівщини місті Миколаєві завершилися фінальні змагання   VІ обласної Спартакіади-2018 серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад Львівської області.

В обласному фіналі Спартакіади взяли участь переможці зональних змагань, які проводилися у містах Новояворівську, Старому Самборі, Миколаєві, Червонограді. Загалом змагалося 78 учасників з 11 районів області та м. Червонограда.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова комісії молодіжної політики фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька та директор змагань Ігор Власенко.

Програма Спартакіади передбачала змагання з п'яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

Переможцями обласного фіналу виявилися:

волейбол – команда Сокальського району;
футзал – команда Миколаївського району;
настільний теніс - Ігор Мадай (Пустомитівський район) та Надія Самборська (Жидачівський район);
шахи - Андрій Кобрій (Жидачівський район) та Любов Орищин (Жовківський район);
шашки - Василь Костишак (Турківський район), Оксана Шминець (Жидачівський район).

За результатами обласної спартакіади сформовано склад збірної команди Львівщини, що незабаром змагатиметься на національну першість. Відтак фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад відбудуться 4-9 червня 2018 року в місті Чорноморську Одеської області.

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА