На головну > Новини > На Львівщині проаналізують стан виконання обласної програми «Спортивний майданчик»

16 Травень 2018

У четвер, 24 травня, в приміщенні зали засідань Львівської обласної адміністрації відбудеться організаційна нарада щодо стану   виконання обласної програми «Спортивний майданчик».

Під час наради учасники проаналізують помилки, порушення термінів та умов співфінансування виконання робіт з облаштування спортивних майданчиків. Також відбудеться обговорення стану реалізації проектів за Програмою проектів місцевого розвитку у Львівській області.

Місце проведення: м. Львів, вул. Винниченка,18, 412 каб.

Початок о 14 годині.

Зазначимо, що організаційна нарада відбудеться відповідно до протокольного доручення голови Львівської облдержадміністрації від 10.05.2018 № 56/0/7-18 та з метою ефективної реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки. За результатами наради буде напрацьовано графік виїздів на місця виконання робіт по об’єктах капіталовкладень, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту