На головну > Новини > Завершилися змагання з міні-футболу серед жіночих команд за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2018

15 Травень 2018

Цими днями на стадіоні «Сокіл» у м. Сокалі відбулися змагання з міні-футболу серед жіночих команд за програмою ХХVІІ комплексних спортивних ігор Львівщини.

Організаторами змагань виступили управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відділ молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації та головна суддівська колегія.

На початку змагань з вітальним словом до учасників змагань звернулися заступник голови Сокальської районної державної адміністрації Микола Поліщук, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка та ін.

Перед початком ігрового дня група «SMSки» з Радехівського району провела цікаву розминку за програмою обласного фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» та підтримувала енергетику змагань запальними танцями під час перерв між іграми.

Загалом у змаганнях взяли участь вісім жіночих команд участь команд з Буського, Миколаївського, Радехівського, Самбірського, Сокальського, Яворівського районів та міст Самбора й Нового Роздолу.

В результаті захоплюючих ігор місця розподілилися таким чином:
І місце – Миколаївський район;
ІІ місце – Сокальський район;
ІІІ місце – Яворівський район;
4 місце – Самбірський район;
5 місце – місто Самбір;
6 місце – місто Новий Розділ;
7 місце – Буський район;
8 місце – Радехівський район.

Бажаємо усім учасникам комплексних спортивних ігор Львівщини-2018 подальших успіхів!