На головну > Новини > Представники Львівщини здобули 12 медалей на національному відборі за програмою Ігор Нескорених-2018

15 Травень 2018

У церемонії відкриття взяла участь віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

А в церемонії закриття національного відбору взяв участь Президент України Петро Порошенко з дружиною.

Глава держави вручив нагороди переможцям змагань та висловив прохання високо тримати українську планку на Іграх Нескорених-2018 в Австралії.

Цьогоріч в національному етапі відбору взяли участь понад 170 учасників, з поміж яких 24 військовика зі Львівщини (в т.ч. одна жінка). Учасники Ігор представляють Збройні Сили України, Національну Гвардію, Національну Поліцію, Державну Прикордонну Службу та Службу Безпеки України, добровольчі підрозділи та військових ветеранів.

На трьох локаціях (Труханів острів, плавальний басейн ЦСК ЗС України та стадіон "Піонер" відбулися змагання у таких спортивних дисциплінах - легка атлетика (біг, штовхання ядра та стрибки у довжину), веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука.

10 представників Львівщини стали переможцями та призерами Ігор, здобувши загалом 12 медалей (4 золоті, 6 срібних та 2 бронзові). Кращими, зокрема, виявилися:

Стрільба з лука:

Сергій Калитюквизнаний найсильнішим лучником в категорії серед професіоналів. У цій же категорії Дмитро Афанасьєв – володар бронзової медалі. Сергій Шимчак таІнна Грищенко вибороли срібні медалі в кваліфікаційній групі серед новачків.

Плавання

Богдан Оксентюк– володар золотої медалі з плавання в класі ISC, а Антон Письменський виборов срібну медаль з плавання в класі ISA + ISB.

Велосипедний спорт

Сергій Шимчак - володар золотої нагороди, а Богдан Величко– срібної медалі у категорії IRB1.

Веслування на спеціальному тренажері

Ігор Галушка – володар золотої медалі з веслування тривалістю 4 хвилини у категорії IR3.

Лека атлетика

Остап Худий – срібний призер у штовхані ядра в класі IF4.

Богдан Оксентюк- срібний призер з легкоатлетичного бігу на дистанції 1 500 метрів у категорії ІТ7.

Пауерліфтинг

Олексій Богатирьоввиборов бронзову медаль у пауерліфтингу серед спортсменів вагової категорії до 72 кг.

Офіційне оголошення персонального складу національної збірної команди України для участі в Іграх Нескорених заплановано на 1 червня 2018 року.

Довідково:

У 2018 році Ігри Нескорених відбудуться 20-27 жовтня у місті Сідней, Австралія.

До участі у спортивних змаганнях заявлено 18 країн - Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Румунія, Україна, Великобританія, США і вперше – Польща.

В 2018 році команда військовиків України вдруге візьме участь в Іграх Нескорених.

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА11-12 травня ц.р. у м. Києві відбулися другі всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених» - національний відбір до складу збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус-2018.

Стрільба з лука:

Плавання

Велосипедний спорт

Веслування на спеціальному тренажері

Лека атлетика

Остап Худий – срібний призер у штовхані ядра в класі IF4.

Пауерліфтинг

Довідково:

У 2018 році Ігри Нескорених відбудуться 20-27 жовтня у місті Сідней, Австралія.

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА