На головну > Новини > На Миколаївщині стартувала VІ обласна спартакіада серед депутатів Львівщини

На Миколаївщині стартувала VІ обласна спартакіада серед депутатів Львівщини

12 Травень 2018

Представник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як спільно з головою постійної комісії з питань молодіжної політики,   фізичної культури та спорту ЛОР Петром Жукровським відкрили фінальні змагання VІ обласної спартакіади серед депутатів Львівщини.

Змагання відбуваються на міському стадіоні у Миколаєві. Серед учасників є переможці зональних етапів з Новояворівська, Старого Самбора, Миколаєва, Червонограду. Також долучилась команда Львівської обласної ради.

Окрім цього, під час змагань у Миколаєві оглянуто стан спортивного майданчика на вулиці Січових Стрільців,3, встановленого минулого року в рамках обласної програми.

Довідково:

Програма спартакіади передбачає змагання з п'яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки. За результатами змагань буде сформовано збірну команду Львівської області для участі фіналі Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, що відбудеться 4-9 червня 2018 року в місті Чорноморську Одеської області.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту