На головну > Новини > Відбулась галузева скап-нарада щодо будівництва спортивних майданчиків

Відбулась галузева скап-нарада щодо будівництва спортивних майданчиків

10 Травень 2018

10 травня в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відбулась чергова галузева скайп-нарада , присвячена будівництву спортивних майданчиків.

У нараді брали участь керівники структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міствиконкомів міст обласного значення, центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».

Під час наради обговорено стан реалізації обласної програми «Спортивний майданчик на 2017- 2021 роки» у 2018 році. Зокрема, керівники структурних підрозділів фізичної культури та спорту доповідали у режимі онлайн про проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Нагадаємо, галузеві скап-наради відбуваються в управлінні фізичної культури та спорту щочетверга о 16 годині.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту