На головну > Новини > Працівники управління фізичної культури та спорту навчались проектній діяльності на семінарі для держслужбовців

10 Травень 2018

Нещодавно у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України   відбувся начальний семінар «Особливості підготовки мікропроектів місцевого розвитку, проектів регіонального розвитку».

Метою семінару було підвищити знання держслужбовців з проектного менеджменту.

Навчали учасників семінару: депутат обласної ради, заступник керуючого справами-начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради Іван Собко; кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри управління проектами Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Олександра Нема; професор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д. держ. упр. Ігор Дробот та к. держ. упр., докторант ЛРІДУ НАДУ при Президентові України Ольга Федорчак.

Іван Собко розповів про практичні особливості написання та підготовки мікропроектів.

Про специфіку написання міжнародних проектів виступала Олександра Нема, яка наголосила на важливості врахуванні інтересів грантодавця під час підготовки проектної заявки.

В свою чергу, Ігор Дробот закцентував увагу учасників на особливостях методології управління проектами.

Ще з однією доповіддю про міжнародні проекти виступила Ольга Федорчак, яка розповіла про ресурсне планування та розробку бюджету проекту від Фондів ЄС.

Наприкінці семінару з проектної діяльності, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Ольга Любичанківська отримала сертифікат за участь у заході.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту