На головну > Новини > Сокальщина приймає змагання з міні-футболу серед жіночих команд за програмою ХХVІІ обласних спортивних Ігор Львівщини-2018

10 Травень 2018

12-13 травня 2018 року з метою подальшого розвитку та популяризації міні-футболу у Львівській області    відбудуться командні змагання з міні-футболу серед жіночих дружин за програмою ХХVІІ обласних комплексних Ігор Львівщини серед збірних команд районів області, міст обласного змагання та об’єднаних територіальних громад.

Змагання з жіночого міні-футболу відбудуться 12-13 травня 2018 року на Сокальському стадіоні «Сокіл» (м. Сокаль, вул. В. Стуса, 4-б).

Загальне керівництво здійснює управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та федерація футболу Сокальського району. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує сектор молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації та головна суддівська колегія.

Приїзд та реєстрація команд - 12 травня до 1100 год. Засідання мандатної комісії - 1100-1145 год.

Урочисте відкриття змагань розпочнеться о 1200 годині.

У змаганнях візьмуть участь жіночі збірні команди районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. До участі в змаганнях допускаються команди згідно з іменними заявками. Склад команди: 12 гравчинь (7 польових + воротар + запасні, 2000 р.н. та старші).

Команди-переможці та призери змагань будуть відзначені грамотами, медалями та кубками.