На головну > Новини > З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення відбулася районна спартакіада Жовківщини серед учасників Операції Об’єднаних сил

10 Травень 2018

8 травня 2018 року в Жовківському районному дитячому центрі оздоровлення,   відпочинку та туризму «Росинка» в с.Зіболки з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення відбулася перша районна спартакіада Жовківщини серед учасників Операції Об'єднаних сил

Організаторами заходу виступили: управління соціального захисту населення, сектор молоді та спорту, відділ культури та туризму та відділ освіти Жовківської райдержадміністрації, Жовківський РЦСССДМ, УДЮС та МК.

Учасників спартакіади поблагословив настоятель місцевого храму Отець Руслан, а з вітальним словом звернулись заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич та заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук. Творчі колективи Жовківщини організували чудовий концерт.

Близько 40 учасників Операції Об'єднаних сил змагалися у футболі, настільному тенісі, шашках, волейболі. Родини активно вболівали за своїх рідних, а діти мали змогу розважатися під керівництвом соціальних працівників ЖРЦСССДМ.

Спортивна боротьба була запеклою, учасники змагань проявили спортивну майстерність та жагу до перемоги. Переможці, призери та учасники змагань отримали медалі першої спартакіади.

Після завершення змагань організатори пригостили учасників і членів їхніх родин кулішем та юшкою.